top of page

ОФІЦІЙНІ ПОЛОЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ (ВИВЧЕННЯ ДУМОК) УКРАЇНСЬКА НАРОДНА ПРЕМІЯ - 2022

1. Опитування респондентів для вивчення думки споживачів в рамках проекту Українська народна премія проводиться методом онлайн-голосування споживачів за торгові марки, представлені на українському ринку товарів та послуг, на сайті http://ukr-choice.com/ та у розділі Премія системи 25/8 https://25h8.com/. 
Дані ресурси мають єдину систему авторизації та базу даних. Зареєстровані користувачі системи 25/8 можуть брати участь у голосуванні без повторної реєстрації.
Інформація, яка відображається у розділі Премія системи 25/8 https://25h8.com/ та на сайті http://ukr-choice.com/ є ідентичною.

2. Завданням дослідження є визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань за загальною оцінкою (специфічні характеристики номінантів не вивчаються).

3. Термін проведення опитування у 2022 році - з 00.00 01.06.2022 до 02.00 31.08.2022 (GMT+3)

4. Географія опитування: вся Україна окрім АР Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької області.

5. Мова опитування: українська.

6. В опитуванні в якості респондента може взяти участь будь-який громадянин України (або особа, яка проживає в Україні) , незалежно від конкретного місця проживання , соціальної / професійної приналежності та ін. параметрів .

7. Опитування здійснюється шляхом голосуванням за одного або декількох номінантів у відповідній категорії споживчих товарів та послуг. 
У 2022 році для дослідження представлено 24 споживчі категорії 
(Автомобілі, Автотематика, Бізнес та фінанси, Доставка, Заклади харчування, ЗМІ, Інструменти, Інтернет та зв'язок, Інформаційні технології, Краса та здоров'я, Лікарські засоби, Магазини, Магазини (одяг), Напої, Нерухомість, Особиста гігієна, Продукти харчування, Розваги та відпочинок, Ремонт та будівництво, Сфера послуг, Техніка, Товари для дітей Торгово-розважальні центри, Хімія та побутові товари)

8. У кожній номінації переможцем конкурсу визнається номінант , що набрав від респондентів найбільшу кількість голосів.

9. У разі, якщо у двох номінантів, які набрали найбільшу кількість голосів, кількість голосів співпаде, переможцями будуть вважатися обидва номінанта.

10. Можливість голосування доступна будь-якому користувачеві після реєстрації, верифікації адреси електронної пошти та номеру мобільного телефону, а також введення додаткових даних про себе, які будуть використані для побудови аналітичного звіту.

11. Під час процедури реєстрації користувачі можуть пройти повну реєстрацію на сайті Української народної премії (SSO ID NET) або використати авторизацію в одній з соціальних мереж Facebook , Google+, LinkedIn, ЕЦП (електронно-цифровий підпис)

12. Респонденти не отримують гарантовану винагороду за участь в опитуванні, але мають можливість взяти участь у розіграші призів, що проводить організатор премії Українська народна премія.

13. Один респондент може проголосувати не більше одного разу в одній номінації. Для цієї мети застосовуються технічні та психологічні прийоми , що знижують таку можливість.

14. З метою запобігання повторного голосування, охочим взяти участь у голосуванні необхідно буде підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора).

15. Організатор має право заблокувати доступ до голосування у випадку спроб фальсифікації — штучного збільшення кількості голосів за певні торгові марки шляхом голосування із використанням програмних засобів. У цьому разі сфальсифіковані голоси користувачів не враховуються при підведені підсумків голосування.

16. Після процедури голосування користувача, при обробці даних кожному голосу респондента присвоюються бали і розраховується середній бал (у відсотковому співвідношенні) для кожного номінанта, в кожній номінації.

17. Результати опитування зберігаються на спеціальному захищеному сервері Аmazon (Ірландія).

18. У разі якщо, якщо системою голосування буде виявлено короткострокову надвисоку активність у голосуванні, яка в два і більше разів перевищує середньострокову кількість голосів від респондентів – при підсумковій обробці голосів враховуватись буде тільки середньострокова кількість голосів.

19. Результати голосування затверджуються всеукраїнською агенцією маркетингових досліджень, що спеціалізується на вивченні споживчої поведінки зі застосуванням online опитувань DigData.

20. На підставі підтвердженого табличного звіту і перерахунку, виконаного компанією DigData, після перевірки результатів незалежним консультантом, організатор Української народної премії поширює інформацію про результати онлайн-голосування та оголошує переможців Премії у кожній з номінацій.

bottom of page