top of page

ПРО ПРЕМІЮ

Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі - українських споживачів.

ОСНОВНА МЕТА:

Визначення найкращих товарів та послуг на основі вподобань українських споживачів та нагородження їх відзнакою, яка буде підтверджувати народне визнання.

ПЕРЕВАГИ:

Запропонований формат є унікальним і не має аналогів в Україні .

 

Участь у премії дозволяє:

- Значно поліпшити імідж компанії ;

- Істотно підвищити ефективність проведення затвердженої маркетингової політики компанії ;

- Реалізувати потенціал компанії ;

- Поліпшити конкурентоспроможність;

- Довести себе, а головне іншим свою лідерську позицію;

ПЕРЕМОЖЦІ У НОМІНАЦІЯХ

Це беззаперечні лідери у своїх галузях, які отримали народне визнання і за підсумками проведеного голосування були визнані українськими споживачами як найкращі.

СИСТЕМА ГОЛОСУВАННЯ

Українська народна премія пропонує інноваційну систему голосування, при якій інформація про вибір респондента автоматично публікується в його стрічці новин в обраній ним соціальної мережі, що є потужним рекомендаційним елементом.

 

Так як соціальне спілкування умовно не має меж , то таким чином значно збільшується аудиторія зацікавлених користувачів, які мають гарне очікування та лояльне ставлення до учасників премії.

НАША МІСІЯ:

- Дати споживачам можливість самим вибирати корисні для себе товари та послуги , що вже по суті забезпечить народну любов до бренду (товару/послуги);
- Нагородити найкращі товари та послуги відзнакою, яка буде якісно виділяти їх серед однотипних, як такі, що викликають інтерес у українських споживачів;

- Популяризувати народні бренди

НАРОДНИЙ ВИБІР

Оголосити себе найкращим може кожен, але стати реальним лідером ринку і отримати народне визнання зможе тільки переможець у номінації Української Народної Премії, обраний українськими споживачами.

 

Це та планка, яку, безсумнівно, необхідно досягти, це мотивація до розвитку, проста, але дуже ефективна схема успіху, яка дозволить міцно і надовго закріпити лідерські позиції на ринку.

bottom of page