top of page

ПРО ПРЕМІЮ

Всеукраїнський національний проєкт спрямований на визначення і відзначення найкращих товарів та послуг, які присутні на українському ринку.

 

Українська народна премія займає надзвичайно важливе місце у розвитку українського бізнесу і споживацького середовища, адже ґрунтується на вподобаннях та оцінках тих, для кого ці товари та послуги призначені – українських споживачів.

Унікальність проєкту полягає в його гідному та справедливому підході до визначення переможців. Журі проєкту - це українські споживачі – ті, хто щодня користується товарами та послугами особисто.

ОСНОВНА МЕТА:

Визначення найкращих товарів та послуг на основі вподобань українських споживачів та нагородження їх відзнакою, яка буде підтверджувати народне визнання.

Створення умов для розвитку конкуренції на ринку, стимулювання до постійного удосконалення та вдосконалення своїх продуктів і послуг. 

ПЕРЕВАГИ:

Запропонований формат є унікальним і не має аналогів в Україні

 

Участь у премії дозволяє:

 

- Значно покращити репутацію та імідж компанії;
- Суттєво підвищити ефективність впровадженої маркетингової стратегії компанії;
- Реалізувати потенціал компанії;
- Підвищити конкурентоспроможність;
- Підтвердити лідерську позицію;

ПЕРЕМОЖЦІ У НОМІНАЦІЯХ

Це беззаперечні лідери у своїх галузях, які отримали народне визнання і за підсумками проведеного голосування були визнані українськими споживачами як найкращі.

НАША МІСІЯ:

- Надати споживачам можливість самостійно вибирати товари та послуги, які відповідають їхнім потребам та інтересам
- Нагородити найкращі товари та послуги відзнакою, яка буде якісно виділяти їх серед конкурентів та приверне увагу українських споживачів.
- Сприяти поширенню та популяризації українських брендів.

НАРОДНИЙ ВИБІР

Оголосити себе найкращим може кожен, але стати реальним лідером ринку та отримати народне визнання зможе тільки переможець у номінації Української Народної Премії, обраний українськими споживачами.

 

Це та планка, яку, безсумнівно, необхідно досягти, це мотивація до розвитку, проста, але дуже ефективна схема успіху, яка дозволить міцно і надовго закріпити лідерські позиції на ринку.

bottom of page